Ünlü Kahin Baba Vanga’nın Tüyler Ürperten 2024 Kehanetleri Ortaya Çıktı!

Çernobil nükleer faciasını, Prenses Diana’nın ölümünü, 11 Eylül saldırılarını ve Rusya-Ukrayna savaşını bilen ünlü kahin Baba Vanga’nın 2024 kehanetleri ortaya çıktı.

2023 yılının sonlarına yaklaşmak üzereyiz. 2 buçuk ay sonra hastalıklar, ölümler, çatışmalar, göçler ve savaşlar gördüğümüz bu yıla veda edeceğiz.

Peki 2024 yılında bizleri neler bekliyor? Daha önce Çernobil nükleer faciasını, Prenses Diana’nın ölümünü, 11 Eylül saldırılarını ve Rusya-Ukrayna savaşını bildiği iddia edilen kahin Baba Vanga 2024 yılı için neler söylemiş gelin bakalım.

Baba Vanga’ya göre 2024 yılında küresel ekonomiyi etkileyecek büyük bir ekonomik kriz olacak. Bu kriz, artan borç seviyeleri, jeopolitik gerilimler ve ekonomik gücün Batı’dan Doğu’ya kayması gibi birçok faktör tarafından tetiklenecek.

Kanser için mucizevi bir tedavinin keşfedileceği ve sonunda insanlığın bu yıkıcı hastalıktan kurtulacağını öngördü.

Küresel ısınmanın da etkisiyle 2024 yılında yıkıcı hava olayları ve doğal afetlerin olacak. Bu olaylarda büyük can kayıpları olacağını tahmin eden Vanga, Pasifik Kıyıları bölgesinde önemli hasara ve can kaybına neden olacak büyük bir deprem olacağını da söyledi.

Ve insanlık önümüzdeki 200 yıl içinde uzaylılarla temas kuracak.

Baba Vanga, ‘güçlü bir ejderhanın’ gezegeni ele geçireceği ve üç devin -muhtemelen Rusya, Çin ve Hindistan- birleşeceği konusunda uyardı. Baba Vanga, hatta üzerinde 100, 5 ve bir sürü sıfır rakamı bulunan kırmızı bir paranın dünya genelinde kullanılacağını tahmin etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x